Posted on: 15 července, 2020 Posted by: redakce Comments: 0

Ačkoli se říká, že si partnera můžeme vybrat, Karolína na to má jiný názor. Když se chtěla rozejít se svým přítelem, zjistila, že se chová jako blázen, žárlí a nedovolí jí, aby ho opustila. V tu chvíli jí začalo peklo a ona si uvědomila, že bude těžké se z jeho sevření dostat.

„Přítel byl starší o sedm let a měl ve vztahu jasnou převahu. To mě časem začalo štvát. Chtěla jsem jednat podle sebe a zkusit si, jaké to je, se postavit na vlastní nohy,“ popisuje v emailu.

Když mu řekla pravdu, začalo peklo

Karolína nečekala a svému příteli oznámila, že je konec. On to tak ale nevnímal a dál se choval, jako když jsou spolu. „Nárokoval si můj čas, a dokonce i mě. Musím přiznat, že jsem měla strach.“ Ve vztahu začalo přibývat dokonce i násilí, kterým si vynucoval, aby ho Karolína poslouchala.

Musela ho poslouchat

„Nikdo nevěděl, co se u nás doma ve skutečnosti děje. Venku se můj přítel usmíval a hrál si na spokojeného chlapa a doma mi vyčítal, manipuloval se mnou a nutil mě do věcí, které se mi příčili.“

Karolína myslela, že bude mít vystaráno, když se bude chvíli přetvařovat, a pak ho stejně opustí. On si ale nedal říct, a nakonec jí donutil, aby si na podbřišek vytetovala jeho jméno. „Bylo to ponižující, ale chtěla jsem mít konečně klid, prostě jsem to bezmyšlenkovitě udělala.“

Už je to dávno

Karolína se časem s pomocí rodiny z šíleného vztahu dostala. Šrámy jí však zůstaly nejen na duši. Jeho jméno si nechala přetetovat na jiný obraz, ale stále ví, co se pod ním nachází. „Je mi z toho zle, nejraději bych si to nechala celé odstranit. Takhle jako by se mnou byl pořád,“ přiznává.

Autor: R. Zika

Článek výše je postaven na reálném příběhu, který byl zaslán do naší redakce. Z důvodu ochrany soukromí jsou pozměněna jména a použity ilustrační fotografie. 

0 0 Hlasujte
Article Rating
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Všechny komentáře