Posted on: 17 června, 2020 Posted by: redakce Comments: 0
zena

Zdrcená vlastní naivitou skončila obraná úplně o vše. Trable Kateřině způsobil její bývalý přítel, a to tím nejohavnějším způsobem. Dlouhou dobu o sobě nedal vědět a když se konečně ukázal, myslela si, že o ní znovu bude bojovat, Místo toho jí čekalo hořké zklamání.

Bezstarostná léta 

S přítelem se Kateřina seznámila v baru při oslavě narozenin a od té doby byli nerozlučnou dvojkou. Trávili spolu všechen volný čas a myslela si, že si plně důvěřují. „Přišel mi moc milý a starostlivý. Takového jsem si vždy přála. Svého prince na bílém koni,“ vypráví.

Jejich vztah se vyvíjel slibně, a tak začala Kateřina plánovat společnou budoucnost. Když si myslela, že jí osud vychází vstříc, byla jí sdělena zdrcující zpráva.

Srazil jí na kolena 

Přítel se s ní rozešel a už se s ní nechtěl vídat. „Řekl mi jen, že už to není stejné, jako dřív a chce se posunout v životě dál.“ To byl konec jedné etapy, přes který se Kateřina na konec přenesla. To, co však přišlo po třech letech, nikdo nečekal.

Nečekané shledání

Když se Kateřina z předchozího vztahu vzpamatovala a žila svůj nový život, ozval se jí najednou bývalý přítel. „Řekl mi, že se právě vrátil ze zahraničí a potřeboval nutně pomoci.“

Samozřejmě mu pomohla, protože byla ráda, že svého bývalého přítele znovu vidí. „On však využil jen mé naivity!“ Poprosil Kateřinu zdali se za něj zaručí na půjčce, kterou mi momentálně banka kvůli příjmům ze zahraničí nechtěla vydat.

Přemluvil jí

Kateřina nesouhlasila, ale on jí přemluvil. Půl roku na to přišla Kateřině výzva k úhradě dlužné částky ve výši 200 000 Kč, kterou její přítel nezaplatil a jelikož znovu utekl do zahraničí, tak přešla tato povinnost na ní.

Trápila se, půjčovala si od všech nejbližších, a i přes to skončila na ulici. Teď bydlí vždy na krátký čas u svých kamarádek, ale ví, že to tak nemůže být navždy.

Kateřina nám předala svůj příběh, abychom pomohli předcházet takovým situacím, jaké potkaly právě jí.

Autor: M. Stýblová

Článek výše je postaven na reálném příběhu, který byl zaslán do naší redakce. Z důvodu ochrany soukromí jsou pozměněna jména a použity ilustrační fotografie. 

4 1 Hlasujte
Article Rating
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Všechny komentáře