Posted on: 15 července, 2020 Posted by: redakce Comments: 0

Na své poslední party vyváděla tak, jako ještě nikdy. Přátelé jí nepoznávali, mysleli si, že je opilá a její přítel jí dokonce opustil. Radka je však přesvědčená, že bylo ve hře mnohem víc, než jen alkohol. Tvrdí, že jí někdo hodil něco do pití a ona teď před všemi vypadá jako blázen. 

Radka chodila do klubů ráda. Každého tam znala, jelikož navštěvovala pořád stejné podniky v jednom městě. Nikdy však nebyla pít a tancovat se svým přítelem, kterého měla krátce. Když její kamarádka slavila narozeniny, pozvala poprvé i jeho, aby si spolu pořádně užili večer. Kdyby věděla, co jí čeká, raději by ho nechala doma.

Vše začalo v klidu

Radka popíjela už od začátku, ale snažila se držet, aby neodpadla příliš brzy. „Pokládala jsem si pití na bar, abych ho nemusela tahat pořád s sebou. Byla to uzavřená společnost, téměř všechny jsem znala, tak jsem se nebála.“

Od určité chvíle má okno

„Vím, že jsem dopíjela pivo a najednou mám úplnou tmu. Na začátku bylo vše rozmazané, ale zbytek si nepamatuji. Vím vše jen z vyprávění přátel.“ Podle toho, co zjistila se sápala po ostatních a na svého přítele úplně zapomněla. Zcela odhodila zábrany, mluvila sprostě, urážela, motala se, zvracela, a nakonec odpadla ve vedlejší šatně.

Alkohol s ní nikdy takhle nezamával

Radka si je jistá, že nešlo jen o míchání drinků. Muselo v tom být něco víc. Nevšimla si, jestli se někdo motal kolem jejího pití, ale ví, že jí někdo hodil neznámou látku do piva. Zklamaná je hlavně z toho, že jí zradil někdo z jejích přátel a ona neví kdo. Přítel jí opustil a na její obranu nebyl zvědavý. Teď si je jistá, že nějaký čas do klubu určitě nepřijde.

Autor: L. Krejčí

Článek výše je postaven na reálném příběhu, který byl zaslán do naší redakce. Z důvodu ochrany soukromí jsou pozměněna jména a použity ilustrační fotografie. 

0 0 Hlasujte
Article Rating
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Všechny komentáře