Posted on: 15 července, 2020 Posted by: redakce Comments: 0

Tereza se stala Mirkovou (45) milenkou dobrovolně. Když do vztahu přicházela, věděla, že má manželku a děti, ale byla zamilovaná. Mirek jí několik let sliboval, že od své ženy odejde, ale stále neučinil ani malý krok. Tereza nám do redakce poslala email se všemi jeho výmluvami. 

Seznámili se večer v baru. Mirek Terezu oslovil a bez jakýchkoli výčitek ji vzal ven. Tam se sblížili trochu více, než Tereza chtěla, ale byla trochu pod vlivem, tak odhodila zábrany a užila si se straším mužem. Myslela, že je to jen úlet, a proto byla překvapená, když ji kontaktoval. Začali si psát, vybudovali milenecký vztah a Mirek začal slibovat, že od své ženy odejde.

První se vymlouval na děti

„Čekala jsem, že mu to bude líto kvůli dětem.  Proto jsem jeho první couvnutí pochopila,“ vypráví Tereza. Tento problém ale odložil Mirkův rozvod hned o rok a Tereze tak nezbyli nic jiného, než dlouze čekat.

Tvrdil, že mu žena zavaří

Když na něj udeřila podruhé, jelikož jí nebavila tajná rande, Mirek jí ujistil, že teď už jim nic nebrání. O pár dní později však Tereze řekl, že mu jeho žena vyhrožuje, že jej o vše obere a musí tak počkat, než se uklidní. Uběhl další dlouhý rok a rozvod nikde.

Pak měl problémy v práci

Tereza mezitím začala hledat nového partnera. Když si toho Mirek všiml, zkusil se trochu posunout a jednat. Více Terezu navštěvoval. kupoval jí dárky, ale jí to pořád nestačilo. Přišel tedy s další výmluvou, a tou byla práce. „Všechno pro něj bylo důležitější. Nejprve děti, pak majetek a teď kariéra. Už mi byl jen k smíchu.“

I když Mirek o rozvodu stále mluvil, nikdy nepřešel k činům. Tereza mu už nevěří a je rozhodnutá, že si najde někoho, komu může věřit. Nejprve se ale Mirka musí zbavit a neví jak.

Autor: N. Stýblová

Článek výše je postaven na reálném příběhu, který byl zaslán do naší redakce. Z důvodu ochrany soukromí jsou pozměněna jména a použity ilustrační fotografie. 

5 1 Hlasujte
Article Rating
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Všechny komentáře